top of page

Özel sanayi kullanım aşındırıcıları...

Geniş ürün yelpazemiz, her tür aşındırıcı ihtiyacına sonuç verir!

Tanıtım

MASTERFLEX, 25 yıllık varlığı ile, bütün Güneydoğu Avrupa’nın aşındırıcılar pazarının, önde gelen firmalarından biridir. Şirketimizin ürünleri, Selanik Sindos Sanayi Bölgesinde bulunan kendi tesislerimizde ve en yeni üretim ekipmanları ile, imal edilmektedir. İlaveten, dünyanın en büyük aşındırıcı üreticileri ile olan işbirliğimiz sayesinde, en detaylı aşındırıcı uygulamaları için en modern aşındırıcı ürünlerini sağlamaktayız.
 

Worx-3 sistemi

 

2013 senesinde worx-3 adında bir proje, şirketimiz tarafından geliştirilmiştir. Bu sistemle, paslanmaz çelik için komple bir kesim, kaynak ve parlatma sonucu sunulmaktatır. Böylece, müşterilerimiz, istedikleri her türlü yüzey tipine ve hatta ayna parlaklığına kolalıkla ulaşabilirler.

Faaliyet alanımız

Şirketimiz, üstün kaliteli sanayi kullanım aşındırıcıları sunmak amacıyla, her gün, teknolojik değişiklikleri takip ederek, yeni kullanım yöntemleri ve yeni ürünler araştırmasındadır. Bu ürünler, dikkatle kontrolden geçirilmeden üretime girmez. Firmamızın işlemesini yaptığı zımparalar üstün kaliteli AB malıdır. İlaveten, ürünlerimizin arasında bant zımparalar, rulo zımparalar, plaka zımparalar, disk zımparalar, velcro (cırtlı) disk zımparalar, elyaf zımparalar, fiber disk zımparalar, flap disk zımparalar ve mop zımparalar gibi ürünler yer almaktadır. Ayrıca, özel bayiliklerimizle bütün Güneydoğu Avrupa’ya en büyük aşındırıclar gamasını sunmaktayız.

Şirketimizin hitab ettiği sektörler

Şirketimizin ürün yelpazesi aşağıdaki sektörleri kapsamaktadır:

  • Metalurji

  • Ahşap mobilya sanayi

  • Doğal taş işlemesi

  • Cam sanayi

  • Araba/ Yat bakımı ve tamiri

  • Kuyumculuk.

Ürettiğimiz ve pazarlamasını yaptığımız standart ürünlerden hariç, özel uygulamalar için teknik çözüm önerme ve istek üstü özel ürünlerin imalatı da şirketimizin en güçlü noktalarından biridir.

bottom of page