top of page

Sayın ziyaretçilerimiz,

 

Şirketimiz, bu sene, aşındırıcılar alanında, 25 yıllık başarılı varlığını kutlamaktadır. İşimize karşı olan sevgimiz, yatırımlarımız, doğru işbirliklerimiz ve deneyimli elemanlarımızla birlikte, bize olan güveniniz, şirketimizi, sektrörümüzde, Güneydoğu Avrupa’nın lideri yapmıştır.

 

Son 5 senedir, modern üretim ekipmanlarına ve yeni depo tesislerimize yapılan yatırımlar 2,5 milyon euro’yu geçmiş bir durumdadır. Ayrıca, aşındırıcılar alanında olan yenilikleri sürekli takip etmemiz, şirketimize, doğru bir tedarikçi görüşümünü kazandırmıştır.

 

MASTERFLEX, gerçekten rekabetçi bir üretim şirketi olmak amacı ile, hedefe aldıklarını, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamasıyla gerçekleştirmektedir.

 

Ürün yelpazemizin özel bir parçası olan bu yılın kataloğu, ürettiğimiz ürünler hakkında yeterli ve yararlı bilgiler vereceğini umuyoruz. Neticede, müşterilerimizin, ürünlerimizi daha kolay bir şekilde seçebileceğine ve sipariş verebileceğine inanıyoruz.

 

Her zaman ve en profesyonel şekilde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir sorunuz için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
 

Güveniniz için size teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

 

MASTERFLEX  TAKIMI

 

Hakkımızda

bottom of page