top of page

Şirketimizin özellikleri

Kalite tutkusu:

 

 

 

2004 senesinden bu yana, üretim ve pazarlama prosedürlerimiz ISO 9001:2008 kalite standardı sertifikasıyla onaylanmıştır. İlaveten, şirketimizdeki bütün prosedürlerde en üstün kaliteye ulaşabilmek amacıyla azami gayret gösterilmektedir.

Ambalaj:

 

 

Ambalajın ne kadar önemli bir mesele olduğu bilinmektedir. Bu yüzden, ürünlerimizin doğru bir şekilde paketlenip korunması ve ambalajlarının üstünde önemli bilgilerin bulunması gereğiyle, son senelerde, şirketimiz ürünlerimizin ambalajlarını sürekli geliştirmektedir.

Keep it simple
(kolaylık):

 

 

Net bir şekilde bilgilerimizi müşterilerimize iletmek temel önceliklerimizdendir. Ürünlerin üstünde bulunan talimatlar, doğru kullanım yöntemlerini önerme hedefiyle eklenmiştir. 

Hedefimiz çevrenin
korunması:

 

 

Çevrenin korunmasını hedefe alarak, şirketimiz, geri dönüşüm gibi çeşitli doğa koruma programlarına katılmıştır. Bundan dolayı, şirketimizde, hem daha az ambalaj kullanılmaktadır hem de kullanılmış elektrik cihazların geri dönüşümü sağlanmaktadır. İlaveten, kullanılan bütün evraklar geri dönmüş kağıda basılmaktadır ve kullanılmış olan kağıtlar da geri dönüşüm için verilmektedir.

İnovasyon:

 

 

 

Yenilikçilik, şirketimizin temel prensiplerindendir. En yeni teknolojileri devamlı araştırarak ve onlara sahip olarak, şirketimiz hedefini her gün gerçekleştirmektedir. İlaveten, müşterilerimizin hizmetinde de sürekli yenilikler araştırılmaktadır.

Misyonumuz:

 

Üstün kaliteli ürünlerimiz, teknik danışmanlığımız, rekabetçi fiyatlarımız ve doğru işbirliklerimizle müşterilerimizin nihai memnuniyetini sağlamaktır.

 

Vizyonumuz:

 

Avrupa ve Orta doğu’nun en önemli aşındırıcı tedarikçilerinden biri olmaktır.

 

bottom of page