top of page

Rulo zımparalar 

Şirketimizde, geniş, bez ve kağıt mesnetli rulo zımpara gamı bulunmaktadır. Ruloların kesiminde standart boyutlardan hariç, sipariş üstü özel boyutlarda kesimler de yapılmaktadır. Stoklarımızda, her türlü kum yapısına (Alüminyum oksit, Zirkonyum, Silisyum karbür ve Seramik) ve kum skalasına ait, bez ve kağıt mesnetli rulo zımparalar bulunmaktadır.

 

Ürün yelpazemizde, elle kullanım için, özel, çok yumuşak bez mesnetli zımparalar ve aşındırma makinesinde kullanım için özel, sert, bez mesnetli zımparalar bulunmaktadır. Rulo zımparalarımızın standart boyutları: Enleri 1,25m ile 1,65m’dir  ve uzunlukları da 50m’dir.

coated abrasive rolls

Bez mesnetli rulo zımparalar / her boyutta

 

 

Bez mesnetli rulo zımparalar, metal ve ahşap uygulamalara müsaittir ve gamı çok geniştir. Bez, diğer mesnetlerden daha güçlü olduğundan, en sert metaller bile bu tip zımparalarla kolaylıkla işlenebilir. Ayrıca, bu zımparalar çok dayanıklı olup mükemmel sonuçlar vermektedirler.

coated paper roll

Kağıt mesnetli rulo zımparalar / her boyutta

 

 

Kağıt mesnetli rulo zımparalar, ahşap uygulamalara müsaittir. Ürünlerimizin arasında, yumuşak, sert, vernikli, macunlu ve kompozit gibi ahşap türleri için çeşitli zımparalar bulunmaktadır.

 

Kağıt mesnetli zımparalar, uygulamaların ihtiyaçlarına gore çeşitli ağırlıklara ayrılır. Hafif zımparalar elle kullanılır, halbüki ağırlarla (250gr./m² üstünde olan) aşındırma makinesi için bant yapılır.  

 

 

Şirketimizde, her türlü, enine göre kesilmiş rulo zımparalar üretilebilir.

 

 

Kesim departmanımız çok büyük sayıda jumbo rulo işleme gücünde olup, az sayıda işleme esnekliği de vardır.  Ekipmanlarımızın bu özelliği, şirketimizde, iki adet (bir büyük rulolar için, bir de küçük rulolar için) kesme sisteminin bulunmasındandır.

 

Rulolarda en sık rastlanan enler 115mm, 120mm, 200mm ve 300mm’dir.  İlaveten, istek üstü özel enlerde de kesilebilirler. Ayrıca, işlemesini yaptığımız ürünlerin arasında çok sert seramik ve çok yumuşak superflex bez mesnetli rulolar da bulunmaktadır. 

bottom of page